آهنگ

سایت گروه وکلای مهر آذین :: موسسه حقوقی تهران وکیل

دیروز اشتم واسه یکی از دوستان که کار مهریه داشت دنبال یک وکیل مهریه خوب می گشتم که بعد از کلی سرچ به سایت گروه وکلای مهر آذین برخوردم که یک سایت پر محتوا و حرفه ای بود و تنوستم با بهترین وکیل مهریه گروه وکلای مهر آذین کانکت بشم که ببینم موضوع چیه و چه جوری این همه قوی شدن در این زمینه. تا آخر مقاله همراه ما باشید.

در گروه وکلای مهر آذین چندین وکیل حرفه ای و چندین مشاوره حقوقی دارند که کارشون اینه به صورت رایگان مشاوره حقوقی تلفنی بدند. اما دارای های دیگه نیز است و برخی از خدماتی که میدند شامل خیلی چیزها می شود.

برخی خدمات گروه وکلای مهر آذین

  • مطالبه و گرفتن مهریه
  • گرفتن مهریه از کارمند
  • گرفتن مهریه در طلاق توافقی
  • گرفتن مهریه بدون طلاق
  • گرفتن مهریه در صیغه یا عقد موقت
  • دستور توقیف خودرو
  • ممنوع الخروج کردن فرزند
  • و…

اینها بخشی از کارهایی بود که یک وکیل مهریه در گروه وکلای مهر آذین برای موکلان خود انجام می دهد و مرحله به مرحله آنها را در جریان می گذارند که چگونه می شود براحتی و کمتر از چند روز این کار را برای شما انجام دهند.

خدمات وکیل مهریه

گروه وکلای مهر آذین، با دارا بودن چندین وکیل مجرب در زمینه مهریه، مطالبه، حقوقی، خانواده و دهها مسائل حقوقی و کیفری می توانند پرونده های شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه به سر انجام برسانند و شما موکلان عزیز را از تمامی مراحل پرونده آگاه می سازند.

در گروه وکلای مهر آذین وکلای متخصص در پرونده های خانواده با تجربه کافی در جهت احقاق حقوق افراد تلاش خود را انجام می دهند هم چنین لازم به ذکر است که در خصوص پرونده های خود قبل از انجام مشاوره حقوقی هیچ گونه اقدامی شایسته عملی شدن نیست .

دعاوی مهریه ( وکیل مهریه ) از جمله دعاوی است که مالی محسوب می شود ( مالی اصلی ) و برای به اجرا گذاشتن مهریه از طریق دادگاه یا به اجرا گذاشتن مهریه از طریق اجرای ثبت نیارمند ابطال تمبر مالی باشد و هم چنین طبلق قانون وصول برخی از درآمدهای دولت برای شروع و به جریان انداختن پرونده مهریه باید ۳٫۵ درصد ارزش خواسته به عنوان هزینه دادرسی به صندوق دادگستری واریز شود.

جهت دیدن سایت گروه وکلای مهر آذین می توانید به نشانی https://mehrie-lawyer.ir مراجعه کنید و در صورت نیاز به وکیل مهریه با شماره ۰۲۱۷۷۲۲۱۹۴۱ تماس بگیرید.http://tehranatorney.blog.ir/1399/04/08/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%88%DA%A9%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%A2%D8%B0%DB%8C%D9%86